fbpx

«Детектор медіа» видалив помилкову новину про те, що Такер Карлсон веде шоу на каналі «Россия 24» – реакція на дослідження InfoLight.ua

506 Views 2 Min Read

Сьогодні, 21 травня, низка українських медіа, зокрема й «Детектор медіа», поширили новину про те, що в американського блогера Такера Карлсона з’явилося власне шоу на російському пропагандистському телеканалі «Россия 24».  Новина виявилася несправжньою, її розповсюдило російське видання Ura.ru, і звідти вона потрапила в український медіапростір. 

Насправді, в Такера Карлсона немає шоу на телеканалі «Россия 24». З 2 вересня 2023 року російські пропагандисти викладають відео Карлсона з його власного ютуб-каналу з російським перекладом на платформі ВГТРК «Смотрим.ру» та додають до нього плашку «Tuсker. Россия 24». Таким чином перекладено 32  відео, а також фрагменти відео його інтерв’ю з очільником Росії Володимиром Путіним та ідеологом «русского міра» Олександром Дугіним.

Інформацію про те, що Такер Карлсон вестиме шоу на російському каналі, поширювали російські державні медіа ще у вересні 2023 року, однак сам Карлсон сказав, що не знає про це. Сьогодні він також відмовився відповідати на запитання американського медіа The Daily Beast, чи знає він про переклади його шоу для російського каналу.

Першим на помилку низки українських медіа, які поширили неправдиву новину, звернуло увагу видання InfoLight.ua.

«Детектор медіа» видалив оригінальну новину і перепрошує за помилку в читачів.

Джерело: «Детектор медіа»

Share This Article
Leave a comment

Залишити відповідь