fbpx

Андрій Юсов викрив “експідполковника” ГУР, якого розкручує російська пропаганда

3 Min Read 998 Views

Країна-терорист Росія значно активізувала свої інформаційно-психологічні операції в Україні, зокрема, такі, що мають переконати українців у тому, що Донбас не є частиною України. Для цих цілей у РФ використали “експідполковника” Головного управління розвідки Міноборони України Дениса Десятника, який не має жодного стосунку до ГУР, пише OBOZREVATEL.

“Ця особа не є підполковником ГУР і ніколи не була офіцером Головного управління розвідки і не має жодних повноважень робити будь-які заяви від сектору безпеки й оборони України загалом й від ГУР зокрема”, – наголосив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

Як пояснив Юсов, “ворог продовжує проводити інформаційно-психологічні операції проти України і робить це дуже активно в прямий і непрямий спосіб”.

У контексті озвучених Десятником тез про те, що нібито Донбас, зокрема, Донецьк та Луганськ є проросійськими і їх треба залишити під окупацією, представник ГУР заявив, що Україна давно озвучила свою однозначну позицію щодо цього питання.

Позиція України, українського військово-політичного керівництва, всього сектору безпеки та оборони є однозначною: у межах міжнародного права Україна має відновити свій суверенітет та повернутися до міжнародно визнаних кордонів зразка 1991 року. Жодних інших кордонів у нас не існує

Юсов додав, що про домінування проросійських настроїв на окупованому Донбасі не може йтися, оскільки навіть за умов “фактичного концтабору”, на який російські окупанти перетворили цей український регіон, є явні докази того, що “Донбас був і є українським”.

Представник ГУР розповів про показовий випадок, який трапився у громадському транспорті Маріуполя. “Буквально вчора (19 червня. – Ред.) соцмережами поширився ролик, у якому двоє молодих людей у громадському транспорті в Маріуполі ставили на місце російського окупанта, в обличчя висловили йому те, що вони думають – і про загарбників, і про те, як вони “звільнили” місто, знищивши його. За кілька годин їх змусили попросити вибачення в окупантів, зрозуміло, силою”.

Та кількість військовополонених, зокрема, бійців з Донбасу, незаконно утримуваних осіб, цивільних з українського Донбасу, політв’язнів, знищених людей, які боролися за Україну, а також кількість тих, які продовжують боротися, надавати активну чи пасивну допомогу силам безпеки і оборони України, яскраво свідчать, що Донбас був українським, є українським і обов’язково офіційно та фактично повернеться під контроль України, а “русскій мір” загине

заявив Юсов.

Він додав, що російські паспорти, які примусово роздавали жителям Донбасу, не будуть перешкодою для їхнього повернення в Україну.

Насильницька паспортизація сама собою є злочином. Відповідно Україна нелегітимні документи не визнає

Share This Article
Leave a comment

Залишити відповідь