fbpx

В окупованій Новій Каховці загинув колаборант Сергій Москаленко (ОНОВЛЕНО)

212 Views 2 Min Read

В окупованій Новій Каховці в результаті чергової «бавовни» загинув місцевий колаборант, власник новокаховської охоронної фірми “Ягуар” Сергій Москаленко, повідомляють джерела на тимчасово окупованих територіях.

В травні 2022 року загиблий зрадник добровільно пішов на співпрацю із загарбниками та надавав окупаційній адміністрації інформацію про місцевих активістів, військових, правоохоронців та учасників АТО. Надалі Сергій Москаленко погодився обійняти посаду «начальника СІЗО» в Новій Каховці в так званому «новокаховському відділі поліції». Також під його керівництвом в будівлі поліції було облаштовано катівню, де окупанти знущались з українських військовополонених.

У вересні 2022 Херсонська обласна прокуратура заочно повідомила Москаленку підозру в колабораційній діяльності – добровільному зайнятті посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111- 1 КК).

Загибель зрадника Сергія Москаленка вказує на глибокі внутрішні конфлікти між місцевими колаборантами та представниками окупаційних адміністрацій. За наявною інформацією, серед претензій до Москаленка були звинувачення у привласненні награбованого серед місцевих мешканців без згоди “вищого керівництва”.

Очевидно, що в очікуванні українського контрнаступу, який призведе до широкого звільнення територій, окупанти «зачищають» коло осіб, які причетні до скоєння тяжких злочинів та імовірно можуть надати інформацію про них українським правоохоронним органам після арешту.

ОНОВЛЕННЯ. За уточненими даними, автомобіль колаборанта було підірвано вчора ввечері, після того, як він від’їхав будівлі селищної ради с. Ювілейне. Внаслідок вибуху тіло було розірвано навпіл. Окупаційна т.зв. адміністрація ввела режим контррозвідувального перехоплення, посилені поліцейські заходи.

Проукраїнським мешканцям важливо бути обережним!

Share This Article
Leave a comment

Залишити відповідь