fbpx

“Як пережити смерть дитини?” – перша тема нового україномовного подкасту “Незручно”

2 Min Read 241 Views

Для більшості жінок дитина не перестає бути нею у 18 років, а поховати своє дитя – найгірша подія у житті будь-яких батьків. Нажаль, ховати своїх дітей ми стали значно частіше, через війну росії в Україні. 

“Як пережити смерть дитини” – це перша тема нового україномовного подкасту “Незручно”. В цьому подкасті дві ведучі, а саме – Нія Нікель, мама дитини з інвалідністю, медична активістка та підприємиця та Віра Романова, в колишньому викладачка психології у Стенфорді та КНУ Шевченка, а наразі кандидат психологічних наук, практикуюча консультантка та психологиня відомих міжнародних бізнесів як Amazon – обговорюють питання, які нас вчили тримати в собі.  

“Незручно – це коли ставити питання так само складно, як і давати на нього відповідь” – коментує Віра Романова. Але ми маємо піднімати ці теми, допомагати близьким справлятись з горем та ставати сильнішими щодня.  

27 грудня вийшла перша серія подкасту “Незручно” на каналі YouTube, де відбуватимуться всі наступні прем’єри. Також створено Телеграм-спільноту, де можна стежити за анонсами подкасту і задавати свої незручні питання. Новий випуск виходитиме кожні 2 тижня.

Перші теми подкасту: “життя після смерті дитини”, “як допомагати собі і друзям в тяжкому психологічному стані”, “як пробачити собі зраду” та багато інших питань від яких на перший погляд може бути ніяково. 

Share This Article
Leave a comment

Залишити відповідь