fbpx

Білоруські та російські добровольці взяли участь у нічному рейді в тил російської армії в Новій Каховці

1 Min Read

У ніч на 24 січня спецпідрозділ Головного управління розвідки Міністерства оборони України, до складу якого входили бійці нещодавно створеного Білоруського Добровольчого Корпусу та Російського добровольчого корпусу, переправився через Дніпро і висадився на протилежному березі.

Попередньо, завдяки співпраці з місцевими партизанами та за допомогою спеціальних технічних засобів, розвідники встановили точне місцезнаходження передового пункту управління окупантів. Попри щільне мінування берегової лінії та встановлені фортифікаційні споруди, група переправилась через річку та висадилась на протилежний берег.

Вступивши у бій з ворогом, розвідники гранатометними пострілами знищили будинок, в якому знаходився командний пункт.

Сприйнявши висадку як спробу прориву лінії оборони, рашисти одразу залучили бойові резерви – підрозділ сил спеціальних операцій, авіацію та бронетехніку. Завдяки цьому розвідка отримала вичерпні дані щодо кількості, складу та місць розташування ворожих резервів.

Як повідомили в Білоруському Добровольчому Корпусі, під час операції втрати зазнали і білоруські добровольці, але які саме, не зазначається. Один із командирів корпусу з позивним «Гена», який керував бойовою групою, отримав важкі поранення і зараз знаходиться в лікарні.

Share This Article
Leave a comment

Залишити відповідь