fbpx

У Львові презентували проєкт, присвячений російській пропаганді

1 Min Read 76 Views

У середу, 28 грудня, о 15:00 в Львівському обласному молодіжному центрі відбулася презентація звіту за 2022 рік Дослідницько-аналітичної групи проєкту InfoLight.UA «Про що говорила пропаганда росії: основні наративи».

Про це пишуть Novyny.org.

У межах проєкту «InfoLight.UA» реалізуються навчальні програми підвищення медіаграмотності, боротьби з фейками та пропагандою. Одночасно з навчанням здійснюється моніторинг інформаційного поля з метою виявлення та спростування російської пропаганди й дезінформації, пошуку російських агентів впливу. На інформаційних ресурсах проєкту здійснюється оприлюднення інфографіків і відеоматеріалів щодо посилення обізнаності цивільного населення та частково і військових щодо дій, спорядження та безпеки під час російсько-української війни.

Окремо робиться акцент на створенні інформаційного продукту для українців на окупованих територіях та співпраці громадянського суспільства і армії.

Проєкт реалізується Фондом сприяння демократії (Україна) за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні (Німеччина).

На заході були присутні спікери:

  • Валерій Майданюк, кандидат політичних наук, лектор та методист проекту InfoLight.UA.
  • Валентин Балагура, політолог, громадський діяч, експерт з суспільно-політичних питань проєкту InfoLight.UA.
  • Юрій Гончаренко, експерт з питань інформаційної безпеки, віцепрезидент ГО Фонд сприяння демократії, керівник проєкту InfoLight.UA.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news

Share This Article
Leave a comment

Залишити відповідь