fbpx

Цей веб-сайт і вебінари, а також тестування, анкетування тощо, що на ньому проводяться (спільно іменуються «Сайт»), є власністю ГО “Фонд сприяння демократії”.

Використовуючи цей Сайт, Ви погоджуєтеся з цими умовами використання. Якщо Ви з ними не погоджуєтеся, не використовуйте цей Сайт.

ГО “Фонд сприяння демократії” залишає за собою право на свій розсуд змінювати, модифікувати, додавати або видаляти фрагменти цих Умов використання в будь-який час. Періодична перевірка цих Умов використання щодо внесення змін є Вашою відповідальністю. Ви можете ознайомитися з Умовами використання за посиланням внизу веб-сторінки. Продовження використання Вами Сайту після оновлення Умов використання означає, що Ви погоджуєтеся дотримуватися будь-яких таких змін.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Авторське право і всі права на інтелектуальну власність матеріалів Сайту закріплене і залишається в ГО “Фонд сприяння демократії”, якщо не вказане інше. Матеріали Сайту належать ГО “Фонд сприяння демократії”, якщо не вказане інше. Ви можете використовувати матеріали Сайту при дотриманні наступних умов:

  1. Матеріали використовуються виключно для інформаційних цілей
  2. Матеріали використовуються лише для особистого, некомерційного користування
  3. Будь-яке копіювання або завантаження будь-яких матеріалів Сайту повинні включати посилання на те, що авторське право на відповідний матеріал належить ГО “Фонд сприяння демократії”.

За винятком випадків, обумовлених вище, жоден з матеріалів Сайту не повинен тлумачитись як надання ліцензії або права на використання будь-якої торговельної марки або авторських прав ГО “Фонд сприяння демократії”, або будь-якої третьої сторони.

Ви можете вільно переглядати цей веб-сайт, однак Ви можете переглядати або завантажувати матеріали на цьому веб-сайті лише для особистого, некомерційного використання. Усі повідомлення про захист авторських прав та інші повідомлення про права власності, що містяться в завантажених матеріалах, мають бути збережені. Жодне інше використання матеріалів цього веб-сайту без прямого письмового дозволу ГО “Фонд сприяння демократії” заборонене.

Доступ до вебінарів надається на тимчасовій основі, а ГО “Фонд сприяння демократії” залишає за собою право скасовувати або змінювати послугу, що надається на цьому веб-сайті, без повідомлення. ГО “Фонд сприяння демократії” не несе відповідальності за недоступність веб-сайту в будь-який час або протягом будь-якого періоду незалежно від причини. ГО “Фонд сприяння демократії” залишає за собою право, якщо Ви порушите Умови використання, призупинити або скасувати будь-який обліковий запис, створений Вами на цьому веб-сайті, або створений для доступу на вебінар чи в проект.

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ВЕБІНАРІВ

Коли Ви берете участь у вебінарі, який проводиться чи промотується на цьому веб-сайті, інші учасники можуть бачити Вашу особу та інші персональні дані, що вводяться Вами при реєстрації. Беручи участь у вебінарі, Ви даєте згоду на таке розкриття даних. Коли Ви приєднуєтеся до вебінару, будь ласка, введіть відображуване ім’я так, як Ви хотіли б, щоб його бачили інші.

Ви використовуєте платформу для вебінарів на Ваш власний ризик. ГО “Фонд сприяння демократії” не робить жодних запевнень і не гарантує точність, придатність або повноту інформації, що передається іншими особами під час вебінарів. ГО “Фонд сприяння демократії” не несе відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, завдані внаслідок використання платформи для вебінарів. Жодне з положень цієї відмови від відповідальності або будь-що інше не обмежує відповідальність ГО “Фонд сприяння демократії” за особисту шкоду, завдану власною недбалістю представників компанії ГО “Фонд сприяння демократії”.

ЗАПИС

Вебінари компанії ГО “Фонд сприяння демократії” можуть записуватися. ГО “Фонд сприяння демократії” може використовувати запис (частково або повністю) для майбутніх слухачів на свій власний розсуд. Наприклад, компанія ГО “Фонд сприяння демократії” може розмістити записані вебінари на своїх веб-сайтах, які відвідуються людьми з усього світу або опублікувати на публічних відео-хостінгах. Якщо Ваше зображення, голос та/або образ будуть записані ГО “Фонд сприяння демократії” внаслідок Вашої участі у вебінарі, ГО “Фонд сприяння демократії” отримає Вашу згоду на запис у момент Вашого входу на вебінар. Якщо Ви не хочете, щоби Вас записували, вимкніть свій мікрофон і не показуйте своє зображення або екран. Ви також можете обрати не приймати участь у вебінарі.

РОЗМІЩЕННЯ КОМЕНТАРІВ\МАТЕРІАЛІВ НА САЙТІ, В БЛОГАХ ТА ІНШИХ ПРОДУКТАХ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ПРОЕКТОМ “СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНОЇ ОСВІТИ”

Ви можете надавати ГО “Фонд сприяння демократії” свої коментарі, включаючи публікацію в наших Блогах, але не обмежуючись нею.

Будь-які коментарі, представлені в наших Блогах, надаються на тій підставі, що ми будемо розглядати і можемо редагувати такі коментарі перед їх публікацією на Сайті, і що не всі матеріали будуть опубліковані. Публікація залишається повністю на розсуд ГО “Фонд сприяння демократії”. Ми не несемо ніякої відповідальності щодо змісту будь-яких коментарів, опублікованих або розміщених на даному Сайті третіми особами або щодо матеріалів третіх осіб, які ми публікуємо на Сайті. Ви несете повну відповідальність за будь-які дії, вчинені вами або іншими, уповноваженими вами, особами, або іншим чином від вашого імені.

У тих випадках, коли ви надаєте ГО “Фонд сприяння демократії” через Блоги будь-які персональні дані (наприклад, ваше ім’я та адресу електронної пошти), ГО “Фонд сприяння демократії” підтверджує, що наша компанія буде використовувати їх тільки в тих цілях, для яких ви надали ці дані.

Будь-які повідомлення, які ми отримуємо від вас в рамках Блогів, а також будь-який матеріал, який ви передаєте або публікуєте, або розміщуєте через Сайт, буде вважатися не конфіденційним і немайновим, і ми залишаємо за собою право на використання таких повідомлень в будь-яких цілях. Відносно таких розміщень ви надаєте нам безстрокове, безоплатне, не ексклюзивне право, що передається, і ліцензію на використання, відтворення, зміну, адаптацію, редагування, публікацію і здійснення всіх авторських прав і права на публічне використання таких матеріалів у всьому світі і/або включення їх в інші матеріали будь-яких ЗМІ, нині відомих або створених в майбутньому, протягом усього терміну будь-яких прав, які можуть існувати щодо такого матеріалу, відповідно до обмежень конфіденційності, викладених в «Політиці конфіденційності». Якщо ви не хочете надавати ці права ГО “Фонд сприяння демократії”, то, будь ласка, не надавайте свої матеріали на Сайт. Відправляючи матеріали на Сайт, ви також:

  1. Гарантуєте, що такий матеріал є вашою власною оригінальною роботою і що у вас є право зробити його доступним для нас у всіх вищевказаних цілях.
  2. Гарантуєте, що такий матеріал не є таким, що дискредитує, не порушує права третіх осіб і не порушує жодних законів.
  3. Погоджуєтеся на використання Сайту тільки в законних цілях і таким чином, щоб не обмежувати або не перешкоджати володінню і користуванню Сайту будь-якою третьою стороною. Заборонена поведінка включає без обмеження поведінку, яка є незаконною, або яка може турбувати або заподіяти страждання будь-якій особі, а також надання або передачу матеріалу, який є таким, що дискредитує, образливим, непристойним, заподіює шкоду, порнографічним, провокаційним, що порушує конфіденційність або особисту інформацію, або, який, на думку ГО “Фонд сприяння демократії”, може образити будь-яку особу або завдати шкоди нашій репутації. Ви не повинні використовувати образливу або агресивну мову, лаятися, погрожувати, переслідувати або ображати будь-яку особу, в тому числі інших користувачів.
  4. Згодні відшкодувати збитки і захистити ГО “Фонд сприяння демократії” від будь-яких претензій, відповідальності, витрат, відшкодування шкоди або збитків, які ми можемо понести (в тому числі, без обмеження судові витрати) в результаті будь-якого порушення вами положень, викладених у цьому пункті 3.
  5. Погоджуєтеся відмовитися від будь-яких моральних прав на ваші матеріали з метою їх представлення і розміщення на Сайті і в інших цілях, зазначених вище.

Ви не повинні навмисно порушувати будь-які закони, правила або інструкції.

Ніхто з користувачів не повинен рекомендувати будь-який інший сайт, так само як не давати конкретні посилання на інші сайти (URL адреси), якщо ці сайти (і посилання на них) порушують будь-яке з вищевказаних положень. Жоден користувач не повинен розміщувати рекламу на Сайті.

При використанні Сайту ви погоджуєтеся не видавати себе за іншу особу, або використовувати вигадане ім’я або ім’я, яке ви не маєте права використовувати, або створювати неіснуючу адресу електронної пошти, або вводити в оману інших щодо своєї особистості, або будь-якого джерела спілкування.

Ви не повинні завдавати шкоди Сайту, наповнювати Сайт великою кількістю інформації, в результаті чого відбувається збій в його обслуговуванні, або здійснювати будь-які інші дії, які можуть вплинути на функціональність Сайту, наприклад: запускати віруси, черв’яки, логічні бомби або подібне. Ви не повинні змішувати або спотворювати, переміщати, видаляти або іншим чином змінювати будь-яку інформацію, яка розміщена на Сайті.

ГО “Фонд сприяння демократії” залишає за собою право з будь-якої причини відхиляти будь-які повідомлення та/або повністю видаляти будь-які матеріали, надані в наші Блоги або інше розміщення на Сайті. ГО “Фонд сприяння демократії” не повідомляє тим, хто надає такий матеріал, про відмову в розміщенні або видаленні матеріалу.

ГО “Фонд сприяння демократії” залишає за собою право уживати будь-яких заходів проти будь-якого облікового запису або користувача, в будь-який час і з будь-якої причини. На наш розсуд ми можемо негайно і без попереднього повідомлення припинити доступ до Сайту або до реєстраційних областей Сайту, або перешкодити вам надавати коментарі через Сайт. Якщо ви практикуєте поведінку, яка порушує ці Умови та Положення, і ми вважаємо таку поведінку грубою і/або повторюваною, ми можемо використовувати будь-який наявний у нас обсяг інформації, щоб запобігти подальшим порушенням. Якщо ваш доступ до Сайту або реєстраційним областям Сайту буде припинений, ви не можете відкрити у нас інший обліковий запис або пройти повторну реєстрацію, а ми залишаємо за собою право припинити або скасувати будь-яку таку реєстрацію.

Якщо ви хочете подати скаргу на будь-який матеріал, опублікований на Сайті, повідомте нам суть вашої скарги за адресою: [email protected]

РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ, НА ВЕБІНАРІ ТА В АНКЕТІ УЧАСНИКА ПРОЕКТУ “СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНОЇ ОСВІТИ”

Під час реєстрації ви реєструєтеся в якості особистого користувача Сайту і повинні використовувати свої особисті ідентифікаційні дані. Ви повинні надати точну і повну реєстраційну інформацію. Реєстрація призначена тільки для одного користувача. Ваше ім’я користувача та пароль є вашими особистими інструментами для доступу до областей, доступних виключно зареєстрованим користувачам, тому вони не можуть бути використані будь-ким ще для отримання доступу до таких областей.

СВОЄЧАСНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ

ГО “Фонд сприяння демократії” докладає прийнятні та доцільні зусилля для оновлення цього веб-сайту, але деяка інформація може з часом втратити актуальність. ГО “Фонд сприяння демократії” не може дати і не дає жодних гарантій чи запевнень щодо достовірності, точності, придатності, повноти чи своєчасності інформації, що міститься на цьому веб-сайті, зокрема тієї, що розповсюджується через вебінар. Інформація на цьому веб-сайті надається «як є» (без гарантії якості).

ЗНАКИ ДЛЯ ТОВАРІВ/ПОСЛУГ ТА ПРАВО ВЛАСНОСТІ

Все, що Ви бачите або читаєте на цьому веб-сайті, захищено авторським правом, або ГО “Фонд сприяння демократії” було надано дозвіл на використання, якщо не вказано інше, і не може використовуватися іншим чином, окрім як зазначено в Умовах використання або в тексті на веб-сайті, без письмового дозволу ГО “Фонд сприяння демократії”. Опубліковані сторонні матеріалі мають позначене авторство та активне гіперпосилання на джерело.

ВІДСУТНІСТЬ СХВАЛЕННЯ

Посилання на сайти третіх осіб можуть бути надані для ознайомлення або зручності користувачів цього Сайту. ГО “Фонд сприяння демократії” не несе жодної відповідальності за зміст веб-сайтів, що не належать ГО “Фонд сприяння демократії”, посилання на які надаються, і не бере на себе жодної відповідальності за будь-яку інформацію або думку, що містяться на будь-якому веб-сайті третьої особи, або за порушення чи упущення в політиці конфіденційності третіх осіб.

ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ ВИ НАМ НАДАЄТЕ

ГО “Фонд сприяння демократії” збирає особисті дані (ПІБ та контактна інформація) в формах реєстрації для подальшої можливості зв’язатися з вами. Ви надаєте згоду на обробку цієї інформації і на можливість зв’язатися з вами.

Будь-яке ваше повідомлення або матеріали, передані Вами на веб-сайт або через нього, зокрема дані, питання, коментарі, ідеї, ноу-хау та інше, а також інформація, що передаються під час вебінару, є і будуть розглядатися як неконфіденційні та незахищені правом власності. У ГО “Фонд сприяння демократії” немає жодних зобов’язань щодо такої інформації і ГО “Фонд сприяння демократії” може вільно використовувати, розкривати, відтворювати або публікувати цю інформацію без будь-яких обмежень, зокрема в комерційних цілях, без плати користувачам за право здійснювати такі дії. Інформація, якою Ви ділитесь під час вебінару, також може бути доступна іншим учасникам.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

За винятком випадків, коли це заборонено законом, і за винятком будь-яких гарантій, прямо передбачених цими Умовами використання, будь-яка умова, гарантія, право або відповідальність, які в іншому випадку були б такими, що маються на увазі у цих Умовах використання або встановлювалися б законом, виключаються.

Ви використовуєте Сайт на Ваш власний ризик, а ГО “Фонд сприяння демократії” за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (зокрема прямі, побічні, непрямі або штрафні збитки чи шкоду, а також збитки, заподіяні внаслідок упущеної вигоди, втрати даних або переривання господарської діяльності), пов’язані з доступом, використанням або неможливістю доступу або використання веб-сайту або будь-яких помилок чи упущень у його вмісті. Це включає завдання шкоди Вашому комп’ютеру або іншому майну, зокрема завданої комп’ютерними вірусами або будь-яким іншим технологічно шкідливим матеріалом, які можуть заразити Ваш комп’ютер або інше майно внаслідок використання Вами цього веб-сайту, включно з завантаженнями будь-яких файлів або іншого вмісту з веб-сайту.

РЕГУЛЮЮЧЕ ПРАВО ТА ЮРИСДИКЦІЯ

Ця Угода про Умови використання та Ваше користування Сайтом регулюються законодавством України, виключаючи застосування його колізійних норм. Ці Умови використання, їх предмет та поширення їхньої дії (а також будь-які позадоговірні спори та претензії) будуть регулюватися законодавством України.

Заголовки, використані в цих Умовах використання, наведені виключно для зручності та не використовуються при визначенні значення або тлумаченні цих Умов використання.