Мешканки села Бандури, рідні сестри Валентина Хоменко та Ольга Поштак серед тих, хто організував та провів благодійний ярмарок, виручені кошти від якого пішли на потреби українських захисників, а точніше – на автівку для військових. Чоловіки героїнь даного матеріалу воюють, тому вони активно допомагають їм та їхнім побратимам.
Смуга перешкод
– За два дні до ярмарки дуже сильно готувалися, майже не спали, – розповідає Валентина. – Такий захід у нас вперше, тому хвилювалися. А вранці – злива! Встали ми з сестрою о 5 ранку, завантажили в свої автівки два столи й товар, тільки від’їхали метрів 200 – одне авто зламалося. Треба перевантажувати все до іншого транспортного засобу, але ж сильний дощ ллє! Як це зробити? Товар намокне, хто його купить? Та й важко нам, жінкам, столи ці перетягувати.
Аж тут, на наше щастя, назустріч їдуть хлопці – вахтовики з нафтового підприємства на своїй автівці. Зупинилися та швиденько нам допомогли, все перевантажили. Від Бандурів до Груні – 7 км, тож наші героїні вже скоро були на місці.
Вдалий дебют
Зі слів співрозмовниці, спочатку ніякого ажіотажу ярмарок не викликав. Хоч і викладала Валентина оголошення в соцмережах, але складалося таке враження, ніби ніхто про той захід не читав і не чув.
– Потихеньку підходили люди, просто перехожі, але нічого не брали, а просто давали гроші на ЗСУ, – ділиться досвідом ярмаркування жінка. – А потім почали роздивлятися товар і купувати!
Жителям громади дійсно було що роздивлятися, чим милуватися та що придбати для господарства і столу, адже сестри разом з своїми помічницями дуже для цього постаралися. Наприклад, тут були і сплетене з ротангу кашпо, і вироби з ДСП (чого лише вартий будиночок-годівничка), і теплі в’язані шкарпетки і багато чого іншого.
Неможливо було встояти і перед смаколиками: тут і шикарні спечені домашні торти й бісквітні тістечка в стаканчиках, і грибочки та горішки, і навіть цілий ящик трубочок, прикрашених жовто-блакитною посипкою!
– Цей ярмарок – не лише про збір грошей, а – про людяність, – підбиває підсумки заходу співрозмовниця. – Наприклад, Олена Ротань з мамою Наталією Кукліною приготували для продажу смаколики, і коли виносили нам все це, то пані Наталія аж плакала – настільки зворушливо вона поставилася до цього доброчинного заходу, бо війна їй дуже болить: вороги розбили її будинок. Але те, що жінка не зациклилася на своєму горі, а відкрита душею й серцем для допомоги іншим – це дуже важливо.
А Тетяна Кучер окрім того, що наготувала котлет та млинців з м’ясом, виручивши за них 2000 гривень, надала ще й товарів для безпрограшної лотереї.
А які тільки браслети з натурального каміння сплела Світлана Біданець! Та всі дівчата – молодці, всім дуже дякую! Кожна з них зробила свій власний внесок у спільну справу допомоги армії.
Безпрограшна лотерея
Валентина та Ольга як вмілі менеджерки свого благодійного заходу, використали прийом, який нікого ніколи не залишає байдужим: влаштували безпрограшний розіграш лотерейних квитків. Було 69 номерків, кожен з яких люди могли собі придбати за ціною 50 грн штука. Потім за цими номерками вигравали собі призи: хто дешеві, хто – дорожчі. Наприклад, за 50 гривень можна було отримати кашпо, яке на ярмарку вартувало 450.
Результатом задоволені
– Завдяки ярмарці вдалося зібрати 11440 грн на збір для наших захисників, – каже Валентина. – Це для нашого села – великі гроші!
Наші героїні на досягнутому не зупиняються. Не встигли висохнути від зливи, під якою ярмаркували в Груні, а вже готуються до наступних заходів.
– Є ідея, але поки що її не озвучуємо!, – інтригує «Ворсклу» Валентина Хоменко, і правильно робить. Щоб читачам було цікавіше чекати наступних номерів газети!
Джерело: “vorskla1930“
Новину створено за матеріалами сайту “vorskla1930” в межах проєкту “Посилення голосу прифронтових медіа: Партнерство для розширення впливу”, який має на меті допомогти гіперлокальним ЗМІ розширити свою аудиторію та підвищити їхній вплив на інформаційний простір. Вся відповідальність за зміст та достовірність інформації лежить на редакції сайту “vorskla1930“.
Дослідницько-аналітична група InfoLight.UA здійснює загальну перевірку матеріалів сайтів, які підтримується в рамках проєкту, та виключає з нього редакції, які свідомо поширюють неправдиву інформацію та російську пропаганду.
Залишити відповідь