– Яка особиста історія відображена у пісні «Не цінував»?

– Так як я авторка тексту і музики пісні «Не цінував», очевидним є те, що в тексті пісні відображена моя особиста історія кохання – моя історія життя. Це пісня про мій перший шлюб. Я навмисно завжди кажу перший, бо, як кажуть часто, «перший млин комом». Так трапилось і в моєму сумному романі. Я була у шлюбі дев’ять років. З самого початку все пішло не за моїм щасливим сценарієм. Проте я дуже цілеспрямована і наполеглива, а моя колишня свекруха казала «настирна». Я дуже хотіла створити щасливу сім’ю. Але зараз я розумію, що цього хотіла одна я. Тому так і сталося. Пісню «Не цінував» я написала більше двох років тому, в якийсь кричний момент у стосунках з колишнім чоловіком. У цій пісні я виклала всі претензії і невдоволення. Тоді я сподівалася, що, почувши текст, він щось переосмислить та змінить. Я вважаю, що пісня «Не цінував» – справжній хіт, оскільки написана від щирого серця і можу бути близькою багатьом жінкам. 

– Які переживання або події вплинули на вибір зробити  реліз саме цієї пісні?

– Я вирішила випустити пісню саме зараз, оскільки вважаю, що дівчата можуть цього літа танцювати під неї на дискотеках. Музика достатньо ритмічна і танцювальна. Також якийсь час я боялася публічного осуду. Тобто, змінити свій образ і постати жіночною, відвертою, сексуальною у своїх кліпах. Але ж життя триває і необхідно продовжувати кохати, мріяти, розвиватися. Адже саме сьогодні ми будуємо своє завтра. І кращого моменту, ніж зараз, може і не бути. Я не знаю, як це пояснити. У мене достатньо гарно розвинена інтуїція. Тому я вирішила, що пісня і кліп «Не цінував» повинні бути представлені цієї весни. Це наче остаточний відлік у початок мого нового життя і крапка в минуле.  

– Як відбувався процес запису треку? Як довго створювалась ця музична робота?

– Ця робота була створена неначе на одному подиху. Це найпростіша для мене пісня, де нічого не редагувалося та нічого не змінювалося. Напевно тому, що вона була записана у правильний момент – на піку моїх емоційний переживань. Тому робота вийшла щирою та емоційно наповненою. Я записала цю пісню в студії за пару годин. І потім, переслухавши через рік, мені зовсім не хотілося нічого змінювати. Таке рідко буває, оскільки я достатньо самокритична. 

– Чому не вийшла перша версія музичного відео «Не цінував», яку відзняли ще кілька років тому?

– Так, справді, перша версія кліпу була відзнята два роки тому у Парижі. Був навіть повністю змонтований музичний відеокліп. Але я не відчувала моральної готовності до оприлюднення кліпу. По-перше, тоді я більше працювала над патріотичним репертуаром, записувала пісні із ВІА «Незламні» Зразково-показового оркестру ЗСУ. Це було б не доречно так змішувати свій репертуар.  Також був якийсь внутрішній страх типу: «а що подумає колишній чоловік». І по-третє, коли я передивилася першу версію кліпу через якийсь час, вона мені зовсім не сподобалася. На багатьох кадрах я виглядала дуже сумною. Крізь погляд, у буквальному сенсі цього слова, можна було побачити сльози і відчай. Локації навпроти Ейфелевої вежі виглядали просто шикарно, кліп був відзнятий професійно. Там мені подобалося усе, окрім мене самої. Та вираз обличчя і сумні очі не змінить жодний фільтр чи ретуш. Тому зараз, коли сповнена натхнення «жити життя» і сприймаю своє минуле не більше ніж досвід, я зовсім інша в кадрі. Я неначе сміюся над ситуацією, своїм колишнім чоловіком та випробовуваннями, через які проходила після розлучення. 

Охтирчанка – Не цінував (музичне відео)

– Кому належить ідея кліпу «Не цінував»? Що для вас було найцікавішим та найскладнішим у процесі зйомок?

– Ідея кліпу належить мені. Як ідея його перезняти. Коли я радилася з подругами та оператором, що хочу поєднати кадри із Парижу та з новими студійними кадрами, вони ставилися достатньо скептично. І мало хто вірив, що це можна гармонійно зробити, навіть сам оператор. Проте я завжди наполягаю на своєму. Я сказала йому: «Дмитре, ти просто знімай, я скажу як. Якщо зовсім нічого не склеїться, будуть кадри для Тік-Току». Проте, на мою думку, результат перевершив усі очікування. Мені вдалося побудувати сюжетну лінію. У кліпі показано наче два паралельні світи – минуле і теперішнє, та момент прийняття рішення жінкою піти назавжди у невідоме майбутнє. Це кліп про кохання, переживання, невиправдані надії та відповідальність, любов до себе.  

– Ваш новий музичний реліз «Не цінував» музично відрізняється від ваших минулих робіт з ВІА «Незламні». З чим це пов’язано?

– Це пов’язано із самим текстом пісні. Пісня «Не цінував» продовжує тему інтимної лірики в моїй пісенній творчості та є прекрасним продовженням після релізу «Давай кохати». Я часто роблю опитування на своїх сторінках в соціальних мережах, що більше до вподоби моїм підписникам. Так ось, результати голосувань дуже відрізняються. Тому я вирішила не зациклюватися на одному музичному стилі, а експериментувати. Головне у пісні – це не музичне наповнення навіть, а емоція закладена виконавцем. Так я пишу пісні сама, можу щиро та чесно передати емоцію. Особливо мені це вдається під час живих виступів. Слухаючи одну пісню у моєму виконанні, слухачам хочеться плакати, іншу – боротися з окупантом, а потім танцювати і кохати. Я завжди виконую свої пісні в певній послідовності, де слухачі можуть пережити різні емоції. Це дуже розвантажує нервову систему. Щодо мене, як авторки та співачки, в один день мені хочеться кохання та романтизму, а в інший – взяти автомат до рук та, ви зрозуміли, що робити. Ці дві риси характеру: хоробрість та романтизм доповнюють мою особистість, тому і пісні такі різні, як я сама.     

– Ви не боїтеся експериментувати, і ця пісня — це теж своєрідний експеримент. А що для вас більш важливо – виконувати пісні  на патріотичну тему, на тему війни чи співати пісні про стосунки, про кохання?

– Усе важливо одночасно. Я міксую пісні на концертах. Мої пісні – це моє життя. Так, після пісні «Мочим москалів», я виконую «Давай кохати», і публіка це прекрасно сприймає. Раніше я теж думала, що потрібно бути впізнаваною в музичному сенсі, що всі пісні повинні бути у стилі рок, наприклад. Але нещодавно я змінила свою думку. Оскільки моя публіка сприймає мене як особистість, і з задоволенням слухає мої співані історії. Наше життя сповнене різних подій, переживань, почуттів, так і моя пісенна творчість. Сьогодні я люблю – про це співаю, страждаю – про це співаю, мрію – також співаю. 

– Чи були у вашому репертуарі пісні на російській мові, але у зв’язку із війною так і не були представлені?

– Ні, я ніколи не складала пісні російською мовою. Варто зауважити, що мої перші пісні з’явилися вже після повномасштабного вторгнення. Спочатку це був крик душі, а згодом я вирішила, що настав час займатися тим, чим я завжди мріяла – співати. Тим паче, якщо приходить натхнення, на життєвому шляху зустрічаються правильні люди, як кажуть: «сам Бог велів продовжувати. Так, це не легкий шлях. Але моїм життєвим кредо ще з дитинства був вираз «Через терни до зірок». Я чітко пам’ятаю цей надпис великими літерами на стіні в спортивному залі, де я тренувалася в дитинстві. Він був написаний латиною. І не всі у спортивній школі знали, що він означає. Чесно кажучи, напевно, це цікавило тільки мене. І коли я дізналася переклад, я усвідомила, чому ці слова такі важливі для мене. 

– Як сприймають ваші українські  пісні на сході України, можливо, там публіка вимагає російськомовних версій ваших пісень?

– Я не знаю, як публіка на сході України сприймає мої пісні, оскільки в мене не було там концертів. Тільки в місті Охтирка Сумської області. Проте в мене багато друзів, які переїхали з Донецької області до Києва. Усі вони спілкуються зі мною українською мовою та люблять мої пісні. Зараз суспільство стало свідоміше.   І таке питання, як переклад пісень на російську мову, немає навіть права на існування. Я часто читаю коментарі під своїми відео в соціальних мережах та жодного разу не зустрічала нічого подібного. 

– Як зрозуміти, що вас не цінують в стосунках, на що саме слід звернути увагу, як це виявити?

– Це питання дуже індивідуальне. Кожен відчуває це по-різному. Тому  я не можу давати якісь загальні коментарі. Кожна людина повинна прислухатися до себе та своїх почуттів, оскільки для одного деякі вчинки є нормою, а для іншого ні. Але якщо в діалозі чути такі вирази як: «Та кому ти потрібна», «Що ти взагалі можеш», «Не такий – знайди краще» – це явні знаки. 

– Що б ви хотіли порадити усім слухачам, хто зараз переживає складний період у стосунках? І що допомогло саме вам подолати ці труднощі?

– Необхідно стати кращою версією себе. Збагачувати свій внутрішній світ, а також дбати про свій зовнішній вигляд. Ставити перед собою нові цілі та впевнено крокувати у напрямку їх реалізації. Пам’ятати, що сльози і депресія не ведуть до щастя, тільки нова мотивація є найкращими ліками від страждань.

Джерело: “Тиждень


Новину створено за матеріалами сайту Тиждень в межах проєкту “Посилення голосу прифронтових медіа: Партнерство для розширення впливу”, який має на меті допомогти гіперлокальним ЗМІ розширити свою аудиторію та підвищити їхній вплив на інформаційний простір. Вся відповідальність за зміст та достовірність інформації лежить на редакції сайту Тиждень“.

Дослідницько-аналітична група InfoLight.UA здійснює загальну перевірку матеріалів сайтів, які підтримується в рамках проєкту, та виключає з нього редакції, які свідомо поширюють неправдиву інформацію та російську пропаганду.

Автор: Пушкарьова Світлана

Залишити відповідь