Забудовник розпочав внутрішні роботи у майбутній будівлі центру екстреної медичної допомоги у Черкасах. Зведення трьох поверхів завершили.
Про це у коментарі “18000” розповів керівник Черкаського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Фесун.
За словами керівника екстренки, будівельники вже звели три поверхи. Нині усередині роблять перестінки, у підвалі вони готові вже на 95 %. Далі будуватимуть стіни на інших поверхах, потім встановлюватимуть скло. Опісля розпочнуться внутрішні роботи за проєктом.
– Будівництво йде дуже швидко, хочеться, щоб так було і надалі. Забудовник виконує багато робіт власним коштом, сподіваючись на те, що держава потім поверне гроші. Уже зроблено не менше ніж на 10-12 мільйонів, але поки забудовнику заплатили менше, через те, що процедура міжнародних закупівель довго триває. Але, як я знаю, значна частина коштів, виділених на будівництво, вже на рахунку в області, – сказав Ігор Фесун.
Будівництво центру швидкої допомоги у Черкасах
Серед внутрішніх робіт, які також мають виконати: проведення водопроводу, каналізації, електрики тощо. Потім буде опорядження ззовні.
– Будівництво відвідую щодня. Хоч я не є спеціалістом у цьому, але те, що бачу, мені подобається. Комунікуємо із прорабами і директором фірми, бо є моменти, наприклад щодо облаштування, у яких ми орієнтуємося краще. Будемо висловлювати свої зауваження, якщо вони будуть, коли прийматимемо об’єкт в експлуатацію, – розповів керівник Черкаського обласного центру екстреної медичної допомоги.
Робітник на будівництві черкаського центру швидкої допомоги
Як він зазначив, зараз роботи тривають за планом:
– Не можу сказати як буде, але нам би хотілося, щоб роботи були завершені до кінця цього року або навіть раніше. До нас приїжджають директори інших закладів з усієї України, всі були приємно вражені темпами виконання робіт.
У Черкасах будують центр швидкої допомоги
Будівельники зводять стіни у майбутньому центрі для “швидкої”
Будівництво центру для “швидкої” у Черкасах
Нагадаємо, проєкт будівництва розробили у 2022 році – це триповерхова будівля загальною площею 1,9 тисяч квадратних метрів. Фінансування об’єкта передбачає 87,81 мільйона гривень субвенції з державного бюджету та 17,56 млн грн з місцевого бюджету. Більшість коштів надав Європейський інвестиційний банк.
Джерело: “18000“
Новину створено за матеріалами сайту “18000” в межах проєкту “Посилення голосу прифронтових медіа: Партнерство для розширення впливу”, який має на меті допомогти гіперлокальним ЗМІ розширити свою аудиторію та підвищити їхній вплив на інформаційний простір. Вся відповідальність за зміст та достовірність інформації лежить на редакції сайту “18000“.
Дослідницько-аналітична група InfoLight.UA здійснює загальну перевірку матеріалів сайтів, які підтримується в рамках проєкту, та виключає з нього редакції, які свідомо поширюють неправдиву інформацію та російську пропаганду.
Залишити відповідь